Make your own free website on Tripod.com

logosmtlc.gif

SENARAI NAMA GURU
VISI MISI SMTLC
SEJARAH
ALUMNI
PENGURUSAN
NAMA GURU
Laman Kokurikulum
KEMUDAHAN SEKOLAH
AKTIVITI SEMASA
WEBMASTER
Kokurikulum 2
KURSUS YANG DITAWARKAN
Syarat Kemasukan

SENARAI NAMA TENAGA PENGAJAR 2007

 

 

 

BIL

 

NAMA

 

JAWATAN

 

LULUSAN

 

1

 En. Ahmat b. Mahmud

Pengetua

B. SC(Hons) Kimia

2

Cik Noor Jasmin bt. Janan

Penolong kanan

B. SC(Hons) Kimia

3

Cik Hjh. Norainyi bt. Ahmad

Pen. Kanan Hal Ehwal Murid

B.ED. (Hons) TESL

4

Tn. Hj. Mohamad b. Hj. Dahlan

Pen. Kanan Koko

B. KEJ. Elektrik

5

EN ZULHADI

Kaunselor Sepenuh Masa

B. PEND(Hons) Bimbingan & Kaunseling

6

Cik Izurina bt. Mohd Sharif

Kaunselor Sepenuh Masa

Ijz. Sar. Muda Pend. Bim. & Kaunseling

7

Pn. Noorlida bt. Ahmad Saidi

Guru Kanan Kemanusiaan

BA (Hons) P. Melayu & Sejarah

8

Pn. Hjh. Halimaton Saadiah bt. Shaharuddin

Guru Kanan Sain & Matematik

B. Sc. Ed. (Hons) Matematik

9

En. Ahmad Darimi b. Hussain

Guru Kanan Bahasa

B. Pend (H0ns) PBMP

10

Tn. Hj. Mazlan b. Mat Sharif

Guru Kanan Teknik & Vokasional

B. Tek. Pend. ( Kej. Jentera )

11

Tn. Hj.  Ab. Rani b. Ab. Manan

Ketua Panitia  PKA

B. Tek. Pend. ( Kej. Awam )

12

En. Abdul Aziz b. Alang Sapri

Ketua Panitia  Lukisan Kejuruteraan

B. Tek. Pend. ( Kej. Jentera )

13

En. Abdul Basidh b. Abdul Rahman

 

Ijazah Sarjana Muda P. Islam

14

En. Abdullah Termizi b.Ismail

 

BA (Hons )

15

En. Ahmad Annuar b. Osman

 

B. Tek. Pend. ( Kej. Awam )

16

Tn. Hj. Aman b. Hassan

Ketua Panitia Sains

B. Sc. Kepujian

17

Pn. Azlina bt. Ariffin

 

B. Sc. Ed. (Hons ) Matematik

18

Pn. Barbara Angeline Sta Maria

 

B. Ed. TESL

19

En. Bukhari b. Taib

 

Ijz. Sar. Muda Pend. ( Kej. Elektrikal )

20

En. Ch’ng Kok Eang

Ketua Panitia  PKM

B. Tek. Pend. ( Kej. Jentera )

21

Pn. Cheah Yew Kim

Ketua Panitia B. Inggeris

M. Ed. ( BI )

22

Pn. Chistina A/P Antoni Kursi

 

B. Ed. TESL

23

En. Ehsan b. Musa

Ketua Bengkel Elektronik

Sijil Perguruan ( Elektronik )

24

Pn. Fakhitah bt. Ahmad Fakhrur Razi

 

B. Sc. (Hons) Kimia, M. Ed. SPLI

25

Cik Fatimah bt. Othman

 

B. A. (Hons ) Sejarah

26

Pn. Faridah bt. Mohd Yusuf

 

B. E. ( Electrical )

27

Pn. Fazilah bt. Ramli

 

B. Sains Komputer & Pend.

28

 

 

B. A. Tafsir ( Usuluddin )

29

En. Harith b. Abdul Rahman

 

B. Tek & Pend. ( Kej. Elektrik )

30

En. Hasmezul Faisal b. Hashim

 

B. Agama ( Syariah )

31

Pn. Helan Yeoh Puay Har

 

B. Tek & Pend. ( Kej. Elektrik )

32

Pn. Jahlelawati bt. Mat Arif

 

Ijz. Sar. Muda Pend. ( Kej. Elektrikal )

33

Pn. Junaidah bt. Derahman

 

B. Sc. Ed

34

Pn. Kamariahtul Izual bt. Mohamed Tahir

 

B. Sc. (Hons ) Kimia

35

Pn. Latifah bt. Abdul Mutalib

Ketua Panitia B. Melayu

B. A. ( Hons )

36

En. Leman b. Sarbini

Ketua Bengkel Elektrik

Sijil Perguruan ( Elektrik )

37

Pn. Madiah bt. Aw. Sokya

 

BBA ( Hons ) Marketing )

38

En. M. S. Ramarao

 

B. Sc. Ed. ( Hons )

39

Cik.Masrita bt. Othman

Ketua Panitia Sejarah

B. A. ( Hons ) Ed.

40

Pn. Mawaddah bt Mustafa

 

B. Kejuruteraan Awam

41

En. Md. Supar b. Sarkam

 

B. Teknik & Pend. ( Kej. Jentera )

42

En. Mohd. Firdaus b.Osman

 

Dip. Perguruan ( Automotif )

43

En. Mohd Khairi b. Ahmad

 

Ijazah S. Muda Pend. Mekanik.

44

En. Mohd Ruzznefa b. Hairone

 

B. Teknik & Pend. ( Kej. Jentera )

45

En. Mohd. Nor b. Senin

Ketua Bengkel Automotif

Sijil Perguruan ( Automotif )

46

En. Muhammed Haslan b. Mohd Kamal

 

Ijazah S. Muda Pend. Mekanik.

47

En. Nelson Talep

 

Sijil Perguruan ( Elektrik )

48

Pn. Noor Azura bt. Aridi

Ketua Panitia Fizik

B. Kej. Elektrik

49

Pn. Nor Azzah bt. Abdullah

 

B. Kejuruteraan Jentera

50

Pn. Nor Azzah bt. Nasiruddin

 

B. Sc. ( Hons ) Matematik

51

EN MOHD Radzi

 

AUTO

52

Pn. Nor’ain bt Suaaib

Ketua Panitia PJK

B. Pend. (Hons ) PJK

53

Pn. Norlian bt. Ghazali

Ketua Panitia PKE

B. Sc. ( Kej. Elektrik )

54

Pn. Nora bt. Misri

 

B. Pend. ( Bahasa Melayu )

55

Pn. Noraidawati bt. Ramly @ Hashim

 

B. Sc. ( Hons ) Biologi

56

En. Noranuar b. Ariffin

 

Sijil Perguruan ( Elektrik )

57

Pn. Noraziah bt. Wahab

Ketua Panitia  Matematik Tambahan

B. Sc. ( Hons )

58

Pn. Norazlina bt. Isa

 

Ijazah Sar. Muda Pengajian Melayu

59

En. Normishidi b. Mohamed

 

B. Tek. Pend. ( Kej. Elektrik )

60

Pn. Norshamshinar bt. Ghazali

 

Diploma Binaan Bangunan

61

Cik Nur Fadzilah bt. Jauhari

 

Ijazah Sar. Muda Perguruan Pendidikan

62

Pn. Rahayu bt. Ahmad

Ketua Panitia  P. Islam

Ijazah Sar. Muda Pengajian Islam

63

Pn. Hjh. Rahilah bt. Mat Dali

Ketua Bengkel  BB

Sijil Perguruan Binaan Bangunan

64

Y.M Raja Ahmad b. Raja Mohd Noor

 

B. Tek. Pend. ( Kej. Jentera )

65

En. Ramli b. Ahmad

Kembali ke Rahmatullah

B. Tek. Pend. ( Kej. Jentera )

66

Pn. Roshafini bt. Mustafa

 

Berpindah

B. A. ( Hons ) Ed.

67

En. Rosidi Fahlid b. Mohd Isa

 

Sijil Perguruan ( Kimpalan )

68

En. Roslan b. Ahmad

 

B. Tek. Pend. ( Kej. Jentera )

69

En. Sabree b. Abu Khairi

 

B. Tek. Pend. ( Kej. Jentera )

70

En. Saidin B. Dahalan

 

B. Tek. Pend. ( Kej. Elektrik )

71

Pn. Salina bt. Musiran

Ketua Panitia Kimia

B.Sc. Kepujian

72

En. Samsul b. Itam

Ketua Bengkel ABM

Sijil Perguruan SPM ( ABM )

73

Cik Sayuti bt. Mat Nah

 

Ijazah Sar. Muda Pend. Sains

74

En. Shamsudin b. Dahlan

Ketua Bengkel KFL

Sijil Perguruan SPM ( Kimpalan )

75

En. Shamsul b. Aznan

 

B.Sc. Kepujian

76

En. Sheikh Luqman Hakeem b. Ali

 

Berpindah

Dip. Perguruan ( Automotif )

77

En. Subri b. Abu Kassim

 

B. Tek.  & Pend. ( Kej. Awam )

78

En. Suhaimi b. Saadan

 

Ijz. Sar. Muda Pend. ( Kej. Makanikal )

79

Pn. Syarmila bt. Yahaya

Ketua Panitia Matematik

B. Akaun ( Hons )

80

En. Tamrin b. Tola

 

Ijazah Sar. Muda Perguruan Pendidikan

81

Pn. Zaimah bt. Abdul Malek

 BERSARA

B. App Sc. ( Kimia )

82

Pn. Zaleha bt. Baharuddin

 

B. Ed. ( Hons ) TESL

83

Pn. Zaridah bt. Abdul Razak

 

B. A. ( Hons ) TESL

84

Pn. Zubaidah bt. Hussin

 

B. Ed. ( Matematik )

Enter content here

Enter supporting content here

SMTLC IPOH
TEL :05 2549151

EMAIL : smtlc@streamyx.my